Skambinkite +370 655 50055 arba registruokitės internetuREZERVUOTI

Renginiai

Pasitik Naujuosius kartu su veržliąja Europos folkloro teatro trupe „July-Veruz”!

Dates: 2014-12-31 - 2015-01-01
Laikas: 21:00 - 03:00

Pasitik Naujuosius kartu su veržliąja Europos folkloro teatro trupe „July-Veruz”!

Sutikite Naujuosius metus kartu su mumis pačioje
Europos folkloro teatro trupe „July-Veruz“, vadovaujama choreografės, garsiausios Lietuvos graikės Lola Sakanis, pristatys Jums savo naujausią programą „Kai saulė sutinka mėnulį“! „July-Veruz“ – pakeri savo aistra, atsidavimu idėjai, užkrečia veržlumu ir nepalieka abejingų.

Trupė rengia koncertus visame pasaulyje, o puikias pasirodymais, gyva muzika pritraukia daugybę gerbėjų bei skina laurus: „July-Veruz“ teatro trupės paruošta programa buvo parodyta New York’o aukštuomenės „grietinėlės“ privačiame renginyje. 2012 m. tarptautiniame Prahos šokių festivalyje „New dance Prague festival 2012″ trupė gavo apdovanojimus Geriausio šokio teatro ir geriausio folklorinio šokio nominacijose.

Naujausia programa „Kai saulė sutinka mėnulį“ atspindi ne tik graikų kultūrą, bet perteikia ir įvairių tautų meno raiškiausius bruožus, vienija juos šokiu ir daina, atskleidžia judesio evoliuciją, tautinę tapatybę, kultūros, meno vertybes. Pasirodymas labai dinamiškas, šokio sūkurys ir dainų ritmas įtrauks net ir droviausius!

Graikė Lola Sakanis išmokys ir oratorystės meno gudrybių, kaip įveikti net iškalbingiausią oponentą. Mes nė neabejojame, kad tą vakarą su Lola Sakanis Jūs patys neištvėrę rėšite kalbas, šoksite ir dainuosite!
Kartu galėsite mėgautis gardžiausiais patiekalais bei tauriaisiais gėrimais. Restorane „Spyros Metaxas Talk and Drink“ Jumis pasirūpins profesionalus, atidus ir malonus personalas, pasirengęs pildyti norus ir pageidavimus.

Į bilieto kainą įskaičiuota degustacinė graikiška vakarienė (užkandis, salotos, karštas patiekalas, desertas ir „Ugnies degustacija“).

Tel. pasiteirauti +370 655 50055
Internetinė svetainė: www.liutuvartai.lt
Renginio laikas: 2014 m. gruodžio 31 d. (trečiadienis) durys atidaromos 21:00 val., renginio pradžia 22:30 – 23:00 val.
Renginio kaina: 350 Lt vienam asmeniui. Į bilieto kainą įskaičiuota degustacinė graikiška vakarienė (užkandis, salotos, karštas patiekalas, desertas ir „Ugnies degustacija“).

Parašykite komentarą