Skambinkite +370 655 50055 arba registruokitės internetuREZERVUOTI

Renginiai

Graikiškas flirtas

Dates: 2016-02-13 - 2016-02-14
Laikas: 19:30 - 23:30

Graikiškas flirtas

Praėjusiais metais Jus džiuginome programa „Kai saulė sutinka mėnulį“, kuri buvo pristatyta New York’o aukštuomenės „grietinėlės“ privačiame renginyje. O šiais metais, Europos folkloro teatro trupė „July-Veruz“, vadovaujama choreografės, garsiausios Lietuvos graikės Lolos Sakanis, pristatys Jums naują programą „Graikiškas flirtas“. Programa „Graikiškas flirtas“ jau žavėjosi Nicos, Milano, Varšuvos žiūrovai, ir pagaliau, ją galite išvysti ir Jūs.

Flirtas… Ar tai subtilus žaidimas tarp moters ir vyro: įdomus, rizikingas, priverčiantis širdį plakti smarkiau…? Vieniems tai – nekaltas žaidimas, kitiems – būdas pasitikrinti savo jėgas ir praskaidrinti kasdienybę. Sakoma, kad flirtuoja visi: ne tik karštakošiai pietiečiai, bet net ir Arktyje gyvenantys eskimai.

Bet kas tas „flirtas“? Su kuo jis „valgomas“ ir „kur ir kaip patiekiamas“?

Flirto istorija prasidėjo prieš keletą tūkstančių metų, žmonės kalba, kad flirtuoti pirmieji pradėjo graikai, ar tai tiesa? Kas ten žino… Dar žmonės pasakoja, kad flirtas buvo viena mėgstamiausių jų pramogų. Muzikos natos, šokio judesiai jungdavosi į vieną spektaklį – flirtą.

O kaip mes flirtuojame dabar? Bus proga ir Jums parodyti savo flirtavimo įgūdžius, o mes Jums parodysime šiuolaikinio ir antikinio flirto sintezę: graikiški šokiai ir flirtas, žaidimai, pokštai, vilionės… – Jūs šį vakarą prisiminsite dar ilgai! Tai bus mūsų flirto istorija!

Programos trukmė 3,5 – 4 val.

Renginio laikas: 2016 m. Vasario 13, 14 d. durys atidaromos 18:00 val., renginio pradžia 19:30 val.

Renginio kaina: 40 Eur/žm.

Į bilieto kainą įskaičiuotą: programa ir degustacinė graikiška vakarienė (užkandis, salotos, karštas patiekalas, desertas).

Renginio vieta: restoranas „Spyros Metaxas Talk and drink“,  Pilies g. 5, Vilnius

Parašykite komentarą