Skambinkite +370 655 50055 arba registruokitės internetuREZERVUOTI

Naujienos

Graikiškas vakarėlis “OLA, OPA!“ 2016-11-18

Paskelbta: Naujienos

image-0-02-05-8512f410b9bd90adf3166dba7cbb8e199ff5adfecd92b448cb50768cedf0be64-vPasaulis dalinasi į dvi dalis: į graikus ir tuos, kurie  norėtų būti graikais. O žmonės dalinasi į tuos, kurie buvo Graikijoje ir norėtų grįžti, ir tuos, kurie nuvažiuos ir būtinai grįš!
Taip teigė patys GRAIKAI!
Kokios tos graikiškos šventės? Kas tai yra ir su kuo valgoma?
Mes tarkim, dažniausiai susirenkame, pasveikiname ir pasisveikiname, mes net turime laiką, kada turime atvykti ir kada būtų laikas jau ir namo!
Bet visa tai tikrai ne apie seniausią pasaulio tautą… Pas graikus viskas vyksta spontaniškai (bent jau mums taip atrodo), tačiau ne tiesiog linksmybės, o vos ne genetiškai užkoduoti veiksmai. Kartais atrodo, kad graikai gimsta jau mokėdami linksmintis ir gerai leisti laiką, kaip jie sako LENGVAI.
O kaip tada reikėtų apibūdinti jų šiandienos gyvenimą? Geriausia ką galima pasakyti, kad tai yra simbiozė tarp antikos istorijos ir modernaus, bet jokiais būdais ne sterilaus gyvenimo. Niekas nėra uždengta ar paslėpta – visi Atėnai, tarsi Realybės Šou. Aišku mes galvotume, kad „ne ne, jie visą tai daro tik dėl turistu…“ Iš tiesų dėl turistų yra daug kas! Tačiau, dėl šių svečių, kaip tik viskas vyksta ramiai, griežtai, pagal grafiką ir be jokios AISTROS. O dėl savęs!: gėlės skraido iš vieno galo į kitą, pinigai yra mėtomi virš galvų, o jau ką kalbėti apie pašnekesius salės atstumu tarp pašnekovų! …. Jei ir norėtumėte paklausti: O kam? Kodėl? Tai amžinas klausimas į kurį atsakymą žino tik patys Graikai. Jie daro dalykus, kurie jų kraujyje, o mums belieka tik įsijungti į jų linksmybes ir daug klausimų neklausinėti. Gal net pavyktų tokiu būdu užsikrėsti jų karšta siela ir neperstojama gera nuotaika!!!

Taigi paspausk PAUZĘ! Atsidurk tarp GRAIKŲ!
PASIDARYKIME OLA OPA KARTU!

 
Renginio kaina: nuo 41.5 iki 46 Eur/žm. (kaina gali keistis priklausomai nuo individualių kliento pageidavimų).
Į bilieto kainą įskaičiuota degustacinė graikiška vakarienė (užkandis, salotos, karštas patiekalas ir desertas).
Tel. pasiteiravimui +370 655 50055
Renginio laikas:
2016 m. lapkričio 18 d. (penktadienis) 20:00 val.
Renginio vieta: graikų restoranas „Spyros Metaxas“,  Pilies g. 5, Vilnius

Skaityti daugiau

Naujųjų metų naktis 2016

Paskelbta: Naujienos

1915263_1007186935986251_990943553509506882_n

NAUJŲJŲ METŲ FLIRTAS…!!!

Sutikite Naujuosius metus pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūrusiame restorane „Spyros Metaxas Talk and Drink“, Pilies g. 5, Vilnius!

Mes Jums siūlome išskirtinę progą – Naujuosius 2016 metus sutikti pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje – Pilies g. įsikūrusiame restorane „Spyros Metaxas Talk and Drink“! Mušant vidurnakčiui galėsite grožėtis nepaprato grožio fejerverkais virš Gedimino pilies, o visą vakarą mėgausitės puikiu maistu ir reginiu – programa „Naujųjų metų flirtas“.

Europos folkloro teatro trupė „July-Veruz“, vadovaujama choreografės, garsiausios Lietuvos graikės Lolos Sakanis, pristatys Jums programą „Naujųjų metų flirtas“. Programa jau žavėjosi Nicos, Milano, Varšuvos žiūrovai, pagaliau, ją galite išvysti ir Jūs.

Restorano IIa. Naujametinės vakarienės su programa meniu 2016

Pirmajame restorano aukšte Jums siūlome degustacinę vakarienę:

Restorano Ia. Naujametinės vakarienės meniu 2016

 

Daugiau informacijos:

Tel.:+370 655 50055

El. paštas: metaxa@liutuvartai.lt

Skaityti daugiau

Spalio 16 d. naujojo renginių sezono startas su programa „Graikiškas flirtas“

Paskelbta: Naujienos
Spalio 16 d. naujojo renginių sezono startas su programa „Graikiškas flirtas“

Praėjusiais metais Jus džiuginome programa „Kai saulė sutinka mėnulį“, kuri buvo pristatyta New York’o aukštuomenės „grietinėlės“ privačiame renginyje. O šiais metais, Europos folkloro teatro trupė „July-Veruz“, vadovaujama choreografės, garsiausios Lietuvos graikės Lolos Sakanis, pristatys Jums naują programą „Graikiškas flirtas“. Programa „Graikiškas flirtas“ jau žavėjosi Nicos, Milano, Varšuvos žiūrovai, ir pagaliau, ją galite išvysti ir Jūs.

Flirtas… Ar tai subtilus žaidimas tarp moters ir vyro: įdomus, rizikingas, priverčiantis širdį plakti smarkiau…? Vieniems tai – nekaltas žaidimas, kitiems – būdas pasitikrinti savo jėgas ir praskaidrinti kasdienybę. Sakoma, kad flirtuoja visi: ne tik karštakošiai pietiečiai, bet net ir Arktyje gyvenantys eskimai.

Bet kas tas „flirtas“? Su kuo jis „valgomas“ ir „kur ir kaip patiekiamas“?

Flirto istorija prasidėjo prieš keletą tūkstančių metų, žmonės kalba, kad flirtuoti pirmieji pradėjo graikai, ar tai tiesa? Kas ten žino… Dar žmonės pasakoja, kad flirtas buvo viena mėgstamiausių jų pramogų. Muzikos natos, šokio judesiai jungdavosi į vieną spektaklį – flirtą.

O kaip mes flirtuojame dabar? Bus proga ir Jums parodyti savo flirtavimo įgūdžius, o mes Jums parodysime šiuolaikinio ir antikinio flirto sintezę: graikiški šokiai ir flirtas, žaidimai, pokštai, vilionės… – Jūs šį vakarą prisiminsite dar ilgai! Tai bus mūsų flirto istorija!

Programos trukmė 3,5 – 4 val.

Renginio laikas: lapkričio 6, 20, gruodžio 4, 5, 11, 12, 18, 19 dienomis.

Renginio kaina: nuo 40 iki 50 Eur/žm. (kaina gali keistis priklausomai nuo individualių kliento pageidavimų).

Į bilieto kainą įskaičiuotą: programa, degustacinė graikiška vakarienė (užkandis, salotos, karštas patiekalas, desertas) bei gėrimai.

Renginio vieta: restoranas „Spyros Metaxas Talk and drink“,  Pilies g. 5, Vilnius.

Tel. informacijai: +370 655 50055.

 

Skaityti daugiau